https://www.atlasfirem.info/chata-mate

Centrála

Tisk | Přidat / editovat záznam

CHATA MATE

Chata MATE se nachází po levé straně za obcí Černá Voda (při směru ze Žulové), kde odbočíte z hlavní cesty a sjedete kolem kamenné skulptury na odstavné parkoviště či přímo k chatě.
V přízemí před vstupem do chaty se nachází venkovní terasa s posezením, při vstupu do chaty pak po pravé ruce společenská místnost s barem, kde můžete klidně odpočívat, sledovat televizi nebo se dobře bavit. V přízemí se taktéž nachází vybavená kuchyně s pěti kuchyňskými linkami se sporáky a lednicemi umožňující při individuální turistice samostatnou přípravu jídel. Pro skupiny hostů zajistíme po dohodě i celodenní stravování. Vedle ní pak jídelna s kulečníkem a ping-pongovým stolem a samozřejmě také sociální zařízení.

Při vstupu do 1. patra se ocitneme ve společenské místnosti zařízené pohodlnými křesly pro chvíle odpočinku či povídání si s přáteli. 1. patro však slouží hlavně jako ubytovací část chaty a nabízí celkem 42 lůžek ve dvou až čtyřlůžkových standardně zařízených pokojích. Jsou zde také sprchy a sociální zařízení.

K vybavení chaty patří také venkovní gril s ohništěm a udírnou, zahradní bazén, stolní tenis. V zimě je k dispozici sauna.
Web:
http://www.chatamate.rychleby.cz
Adresa:
Černá Voda 72, 790 54
Olomoucký kraj / okres Jeseník
Mobil:
+420 725 103 151

Fakturační údaje: Obory činnosti:

Jiří Václavík

768 52 Ludslavice 79

IČO: 76528472

Obory činnosti:

CHATA MATE
CHATA MATE