Prodej a servis nákladních a užitkových vozů

Přidat / editovat záznam

Atlasfirem.info Auto-moto a doprava Nákladní a užitkové vozy

Autobazary

Autobusy

Autoplachty

Autoservisy

Mycí linky

Náhradní díly

Pneuservisy

Prodej nákladních a užitkových vozů

Přívěsy, návěsy a nástavby

Půjčovny

Související kategorie


Zobrazit pouze výsledky lokality "Česká republika"



AUTOCENTRAL - autocentral.cz - www.ojetaautaplzen.cz OTEVŘENO (Zavírá 19:00)

Provozujeme společnost, která se orientuje na prodej ojetých aut. Nabízíme vám osobní a užitková auta, včetně možnosti financování vozidel. Naší hlavní prioritou je zákaznický servis – nákup u nás je bez rizika! Na veškeré ojeté vozy Vám nabízíme ...

Plzeň - Východní Předměstí, Jateční 2651/9 - +420 777 564 477 , +420 377 470 747

Diesel servis Velendorf s.r.o. - www.dieselpoint.cz/ OTEVŘENO (Zavírá 18:00)

Diesel servis specializovaný na diagnostiku a opravy vysokotlakových systémů common rail DELPHI, DENSO, SIEMENS pro vozy zn. Ford, Renault, Hyundai, Kia a další. Prodej vstřikovačů a čerpadel common rail. Opravy motorů a servis vozů značek VW, Seat, Škoda, …

Říčany - Radošovice, Janáčkova 247/12 + pobočka - +420 739 055 298 , +420 323 604 503

CAR MOTORS MB s.r.o. - www.carmotorsmb.cz/ - www.carmotorsmb.cz/prodej/manazerske OTEVŘENO (Zavírá 18:00)

Společnost CAR MOTORS MB je specializovaný prodejce nových a manažerských vozů značek: Mercedes Benz a Volvo, BMW, Audi, VW, Porsche, Jaguár, Range Rover. Tým Car Motors MB je připraven nabídnout svým zákazníkům maximální servis v oblasti prodeje a servisu …

Praha 3 - Žižkov, Koněvova 411/143 (GPKW) - +420 224 226 389 , +420 605 111 118

Martin Novák – zámečnické montážní práce - www.noma.cz/

Prodej, montáž a servis pneumatických prvků poličských strojíren. Nabízíme jednotky úpravy vzduchu, ventily, rozvaděče, válce, šroubení, hadičky a rychlospojky. Prodáváme dveřní systémy autobusů Karosa, průmyslové armatury a solenoidové ventily. Úprava ...

Praha 4 - Modřany, Borovanská 3388/2 - +420 603 804 036 , +420 244 402 824

NITROCAR s.r.o. - www.nitrocar.cz

Zabýváme se prodejem náhradních dílů, pneu, tažných zařízení, autoskel a také příslušenství na osobní i nákladní automobily.

Praha 2 - Nusle, Slavojova 579/9 + pobočka - +420 773 985 533

KOSCH s. r. o. - www.prepravniky-na-kone.cz - www.prepravniky-na-kone.cz/katalogy/

Nabízíme dovoz, servis a prodej přepravníků na koně. Měkké pérování, hliníková podlaha, sametové brzdy. Zahrnuje přepravníky i pro jiná hospodářská zvířata, sklápěčky a valníky. Prodej průmyslového a spotřebního zboží. Dále na přání dodáme: posuvná ...

Praha 3 - Žižkov, Lucemburská 1830/34 - +420 776 644 832, +420 776 644 852

Autosklo Lassy - www.autosklolassy.cz/ OTEVŘENO (Zavírá 17:00)

Výměna skel zdarma z povinného ručení viníka nebo připojištění čelního skla, autoskla: výměny, opravy a prodej, prodej pomůcek a nářadí pro přesklívání, tónování skel fóliovou či bezfóliovou metodou, vyznačení VIN na skla automobilu, šablony vyrobíme …

Brno - Trnitá, Křenová 171/51 + pobočka - +420 545 213 400 , +420 603 293 438

Jiří Štěpánek - www.indevagroup.cz/ ZAVŘENO (Otevírá Čt 07:00)

Prodej náhradních dílů a příslušenství pro vozy TATRA a AVIA, zdvihací zařízení, manipulační technika, prodej repasovaných motorů.

Kamenice, Jednosměrná 1026 - +420 602 304 871, +420 602 688 331

Jiří Novotný JNservis – výroba a opravy chladičů - www.opravychladicu.cz ZAVŘENO (Otevírá Čt 07:00)

Vyrábíme, repasujeme, opravujeme chladiče a malé výměníky, opravujeme výměníky vzduchotechniky v Plzni, a to chladiče vody, vzduchu a oleje pro osobní a nákladní automobily, stavební a zemědělské stroje všech typů a roků výroby z hliníku, mosazi a nerezu, a …

Plzeň - Újezd, Ejpovická 253/11 - +420 608 852 725

RS Trucks s.r.o. - www.rstrucks.cz ZAVŘENO (Otevírá Čt 07:00)

Záruční a pozáruční servis nákladních vozidel Renault, záruční a pozáruční servis návěsů KÖGEL, diagnostika brzdových systémů WABCO, servis náprav SAF a BPW, ověřování tachografů, montáž a servis nezávislých topení, válcová zkušebna ...

Otrokovice, Moravní 1636 + pobočky (2) - +420 577 127 210, +420 577 127 220

AUTOVRAKOVIŠTĚ MORAVA - www.autovrakovistemorava.cz - www.pneulux.cz OTEVŘENO (Zavírá 17:00)

Provádíme výkup vozidel a prodáváme náhradní díly na auta, pneuservis a pneubazar, pneumatiky a disky kol a také elektrony, ekologická likvidace autovraků zdarma.

Olomouc - Holice, Sladkovského 153/51 - +420 732 801 345, +420 776 333 345

AMT AUTO - SKLA s.r.o. - www.autosklo-liberec.cz/ OTEVŘENO (Zavírá 17:00)

Velkoobchod, maloobchod, montáže a opravy automobilových a autobusových skel, zasklívání speciálních zemních strojů, střešní okna. Montáž autofolií CPFilms s atestem. Opravy poškozených čelních skel. Možnost přímo u zákazníka, výměna čelních skel na ...

Stráž nad Nisou, Myslbekova 743 + pobočky (2) - +420 603 911 875 , +420 485 104 134

AUTOSKLO S.O.S., NON-STOP, spol. s r. o. - www.autosklosos.cz/ - www.pneuservissos.cz OTEVŘENO (Zavírá 18:00)

Prodáváme všechny druhy autoskel; zboží máme skladem, originalita oken zárukou. Řešíme formality s pojišťovnami za Vás. Specializace TIR, BUS, USA, zacelování prasklinek. Opravy bez objednání. NON-STOP služba. Pneuservis, výměna i uskladnění ...

Praha 4 - Michle, Mendíků 364/7 + pobočky (2) - +420 244 463 713 , +420 774 458 198

R-SPEED s.r.o. - www.r-speed.cz/ OTEVŘENO (Zavírá 17:00)

Vážení zákazníci, rádi bychom vám představili firmu R-SPEED s.r.o. Od samého počátku naší existence se specializujeme na servis v oblasti autoskel a prodej použitých náhradních dílů. Prodáváme použité náhradní díly na všechny typy nákladních a užitkových ...

Náchod, Plhovská 340 (vjezd ulicí Tepenskou) - +420 608 110 071 , +420 491 422 422

AUTOSAJM CZ, s.r.o. - autosajm.kia.com/ - autosajm.kia.cz/Akcni-nabidka.aspx OTEVŘENO (Zavírá 17:00)

Autorizovaný prodejce vozů KIA: leasing – úvěr – protiúčet. Servis – náhradní díly. Zajišťujeme servis automobilů všech značek, STK, emise, provozujeme pneuservis, geometrii NOVĚ I MODERNÍ AUTOLAKOVNU. Specializujeme se na opravy autodílů – převodovky, ...

Trutnov - Poříčí, Náchodská 509 - +420 603 572 781 , +420 499 841 559

LM-autoskla.cz - www.lm-autoskla.cz/

Specializujeme na servis v oblasti autoskel a prodej použitých náhradních dílů. Prodáváme použité náhradní díly na všechny typy nákladních a užitkových vozů, specializujeme se na osobní vozy značek Volvo a Saab.

Náchod, Plhovská 340 - +420 608 110 071 , +420 491 422 422

NORDEX EUROPE s.r.o. - www.nordexeurope.cz/ - www.nordexagentur.cz

Nordex Europe s.r.o. je nová firma, která od 1.7. 2016 přebírá aktivitu firmy Nordex Agentur, jež byla založena roku 1991 a na českém trhu má zastoupení několika skandinávských výrobců a španělské firmy ARCOL. Pole působnosti se dělí do několika oblastí. ...

Praha 4 - Braník, Novodvorská 994/138 - +420 239 043 050, +420 239 043 051

HARBECAR s.r.o. - www.harbecar.cz OTEVŘENO (Zavírá 18:00)

Nabízíme silniční a odtahovou službu. Poskytujeme autoservis pro nákladní i osobní vozidla, autodopravu a půjčovnu automobilů a přívěsů, stěhování. Zajišťujeme asistenční službu.

Havlíčkův Brod, Ledečská 2628 - +420 602 449 124 , +420 569 421 848

TOP CLASS CARS CZ s.r.o. - www.topclasscars.cz/

Společnost byla založena v roce 2008 a specializuje se na dovoz a prodej nových i ojetých luxusních vozů pocházejících ze států Evropské unie. Zákazníkům poskytuje řadu dalších služeb zahrnujících pojištění, leasing, financování, prodej a montáž ...

Praha 9 - Prosek, U Proseckého kostela 866/9 - +420 602 333 243, +420 608 339 909

Autodíly Tria s.r.o. - www.autodilytria.cz OTEVŘENO (Zavírá 17:00)

Naší hlavní činností je prodej použitých i nových náhradních dílů na nákladní vozy IVECO. Postupem času byl sortiment použitých náhradních dílů rozšířen o značky DAF, MAN, RENAULT, MERCEDES BENZ a dodávkové vozy IVECO DAILY. Zahrnuje motory, převodovky, ...

Kladno - Dubí, Libušina 248 + pobočka - +420 603 290 334, +420 724 072 478

aSERVIS spol. s r.o. - www.aservis-slany.cz/ Brzy zavírá (16:00)

Prodej nových a repasovaných vozů TATRA, leasing, servis, běžné a generální opravy, přestavby, nástavby, klempířské i lakýrnické práce. Výkup a prodej ojetých vozidel TATRA. Originální náhradní díly a příslušenství na vozy TATRA. Servis nákladních vozidel ...

Slaný, Politických vězňů 1964 - +420 603 583 236, +420 734 575 983

TRANSEXPRESS Intl. spol. s r.o. - www.transexpress.cz/ - www.ostrava-autoservis.cz/

Stěžejní činností naší firmy je mezinárodní a vnitrostátní zasilatelství, kde zajišťujeme dopravu kusových i celovozových zásilek v systému jak silniční nákladní dopravy, tak i letecké a námořní dopravy. Kompletní logistika, logistické služby, zasilatelství, …

Ostrava - Heřmanice, Orlovská 791/40 + pobočky (4) - +420 777 733 702 , +420 596 101 952

Rafservis.cz - www.rafservis.cz Brzy zavírá (16:00)

Prodej elektro dílů pro autobusy, stavební stroje, nákladní a manipulační techniku, karavany, lodě apod. V nabídce máme světla, elektromechanické díly, antény, LED světla, LED žárovky, osvětlení a další. Veškerý sortiment je dostupný také na našem e-shopu.

Praha 4 - Nusle, Pikrtova 1317/3 - +420 604 275 517 , +420 604 231 420

DIESELSERVIS-OFRYS s.r.o. - www.dieselservis-ofrys.cz/ - www.dieselservis-ofrys.cz/rozbor-kvality-paliva.php OTEVŘENO (Zavírá 17:00)

Specialista na opravy vstřikovacích systémů dieselových motorů. Jsme vybaveni zkušební stanicí Hartrige a diagnostikou DIAMAND a BOSCH-KTS. Naší specializací jsou vysokotlaké systémy, common rail, PD-jednotky (sdružené vstřikovače), ale i klasické systémy, …

Lovosice, Svatopluka Čecha 52 - +420 602 445 582

BRNO-PNEU - brno-pneu.cz

Zajišťujeme montáž a demontáž pneumatik včetně vyvážení kol. Používáme italské profi stroje značek Cemb a Sice, díky kterým je přezouvání pneu na osobních a užitkových vozech hotové do 30 minut. Pokud Vám chybí místo pro uložení letních nebo zimních ...

Brno - Židenice, Šámalova 4482/62a - +420 734 440 222

AUTO Pavlíček - www.autopavlicek.cz/ - www.autopavlicek.cz/news/ OTEVŘENO (Zavírá 17:30)

Služby v oblasti pneuservisu a autoservisu: prodej nových i použitých pneumatik všech rozměrů, široká nabídka pneu značek: Barum, Matador, Pirelli, Michelin, GoodYear, Fulda, Debica a další, prodej nových a použitých plechových i hlinikových ...

Kratonohy 176 - +420 603 512 617

Pneuservis Ventilek a Dušička - www.ventilekadusicka.com/ OTEVŘENO (Zavírá 18:00)

Nabízíme pneuservisní práce pro osobní a dodávkové vozy, prodej nových, použitých pneu a disků. Prodáváme pneumatiky světových značek Bridgestone, Firestone a Dayton. Prodej litých kol značek AEZ, DOTZ, DEZENT, ENZO, OZ. Montáž a demontáž RFT dojezdových ...

Praha 6 - Břevnov, Bělohorská 688/165 - +420 603 364 605 , +420 233 350 346

Tagorating, spol. s r.o. - www.autobusyplzen.cz/ OTEVŘENO (Zavírá 18:00)

Nabízíme vnitrostátní, mezinárodní dopravu autobusy, minibusy s 5–53 místy pro dopravu osob. Servis, pneuservis a opravy vozidel osobních, nákladních a užitkových a autobusů; zajišťujeme STK. Zabýváme se i jeřábnickými pracemi. Můžete nás kontaktovat i o …

Praha 4 - Libuš, Meteorologická 792/29 + pobočka - +420 608 376 677 , +420 377 922 511

AUTO DORDA s.r.o. - www.autodorda.cz OTEVŘENO (Zavírá 17:00)

Autorizovaný prodej a servis osobních, terénních i užitkových automobilů značky Ford, Hyundai a Land Rover. Prodej originálních náhradních dílů, pneuservis, ruční mytí vozidel, zajištění STK a ME, karosářské a lakýrnické práce, plnění klimatizací, pojištění. …

Česká Lípa, Žitavská 3112 - +420 604 235 410, +420 724 906 528

Opravy převodovek – Zdeněk Vedral, Mělník

Opravy převodovek nákladních vozů ZF, DAF, MAN, IVECO, RENAULT, SCANIA, VOLVO. Produkty společnosti Praga Hostivař, prodej náhradních dílů. Opravy mechanických převodovek Praga pro vozidla LIAZ, KAROSA, ŠT 180 a MTS. Běžné opravy vozidel LIAZ, MTS (nápravy, …

Mělník, Mladoboleslavská 3283 - +420 605 569 082

Autosvětla, přívěsy – Vladimír Němeček - www.autosvetla-kzn.cz/ ZAVŘENO (Otevírá Čt 08:00)

Provozujeme prodej přívěsů, nosičů jízdních kol a náhradních dílů. Prodáváme díly pro přívěsy, auto i moto světla a autopříslušenství. V nabídce máme brzdy, klouby, kabely, plachty i ostatní příslušenství. Nabízíme zadní, poziční i směrová světla a odrazky. …

Jihlava, Srázná 156/20 - +420 606 739 749 , +420 567 302 446

ADUET reklama - www.aduet.cz/ - aduet.webmium.com

Grafika z fólií na auta, výlohy, panely. Světelná reklama včetně montáže. Frézování písmen a logotypů. Zajišťujeme billboardy, malby na fasády a velkoplošné textilie, také reklamní tabule a orientační systémy. Firemní i reklamní tiskoviny a ...

Brno - Zábrdovice, Šámalova 748/107 - +420 604 344 579 , +420 548 213 161

CENTRUMPRIVESU.CZ - www.centrumprivesu.cz Brzy zavírá (16:00)

Nabízíme kvalitní německé přívěsy HUMBAUR za české ceny. Garance kvality – jednonápravové, dvounápravové přívěsy, zadní i třístranné sklápěče, přepravníky motorek, čtyřkolek, aut, multifunkční přívěsy, přepravníky strojů, přívěsy a autopřepravníky pro ...

Mělník, Kokořínská 1623/100 - +420 608 072 300 , +420 315 624 325

Servis pro nákladní vozidla OTEVŘENO (Zavírá 17:00)

Opravy dodávkových a nákladních vozidel značek Iveco, Man, Mercedes Benz a další. Veškeré mechanické práce nákladních vozů, návěsů a přívěsů. Opravy autoplachet a celních lan. Výměny olejů SHELL včetně mazání. Prodej nových i renovovaných ...

Praha 5 - Stodůlky, Jeremiášova 947/16 - +420 602 336 561 , +420 237 837 251

Viktor Šeda CarElectronic - www.carelectronic.cz OTEVŘENO (Zavírá 17:30)

Provádíme profesionální chiptuning – zvýšení výkonu motoru a snížení spotřeby paliva osobních a nákladních automobilů. Čištění filtru pevných částic DPF/FAP vozů všech značek, osobních, nákladních i autobusů. Renovace filtru pevných částic DPF/FAP vozů …

Šimonovice - Minkovice, Vrbová 372 + pobočka - +420 737 781 282

ND SERVIS - www.ndservis.com/

Nabízíme široký sortiment náhradních dílů pro vozidla AGM, Magma, Variant, Alficar. Zasílání přepravní službou PPL.

Křižanov, Sychrov 120 - +420 603 929 569, +420 731 248 253

Czech Truck Servis, s.r.o. - www.cztruck.cz OTEVŘENO (Zavírá 20:00)

Autorizovaný servis vozidel MAN. Nabídka pozáruční opravy vozů značek DAF, Mercedes, Scania, Renault či Iveco. Prodej nových a ojetých nákladních vozidel včetně náhradních dílů. Naším cílem je komplexní nabídka zákazníkům v podobě diagnostiky, servisu, ...

Zábřeh, Leštinská 975 - +420 724 493 862 , +420 583 456 137

Autobazar GOLEM - www.autogolem.cz/ OTEVŘENO (Zavírá 17:00)

Náš autobazar se zabývá výkupem, prodejem a komisním prodejem nákladních automobilů (nákladní auta, tahače aj.), dále vybraného sortimentu stavebních strojů a speciálních nadstaveb na podvozků. Samozřejmostí je možnost zakoupit si u nás vůz na leasing.

Třebechovice pod Orebem, Za Tratí 854 - +420 495 592 820, +420 606 618 830

AUTOMARKET EURO s.r.o. - www.automarketeuro.cz/ OTEVŘENO (Zavírá 18:00)

Autobazar s největší prodejní plochou v jižních Čechách. Až 300 vozidel. Evropské služby za české ceny. Otevřeno 7 dní v týdnu. Výkup vozidel, komisní prodej, výhodný splátkový prodej, bezúvěrová půjčka, možnost zpětného leasingu, garance původu vozu.

Veselí nad Lužnicí - Veselí nad Lužnicí I, Svinenská 636 - +420 777 113 322, +420 777 223 388

Autoservis VASKA s.r.o. - www.autoservis-vaska.cz Brzy zavírá (16:00)

Provozujeme autoservis se specializací na vozy Fiat, Alfa Romeo a Iveco. Prodáváme náhradní díly, poskytujeme servis klimatizací. Provádíme měření emisí všech motorů, geometrie – příprava na STK, diagnostika řídicích jednotek.

Liberec - Růžodol I, Žitavská 596/52a - +420 602 691 800 , +420 485 109 469

AUTO Krul - www.krul.cz OTEVŘENO (Zavírá 17:00)

Prodej nových osobních a užitkových vozů Dacia, Peugeot, Renault, Seat. Prodej mírně jetých vozů – tzv. roční a referenční auta. Výkup a prodej ojetých vozů. Servis vozů, půjčování náhradních vozů, karosárna, lakovna, myčka. Prodej náhradních dílů a doplňků. …

Moravské Budějovice, Gagarinova 216 - +420 603 119 847, +420 604 218 741

AUTOČIŽNÁR s.r.o. - www.autociznar.cz/ OTEVŘENO (Zavírá 17:00)

Autoservis – kompletní oprava silničních vozidel, geometrie, měření emisí, příprava na STK. Pneuservis – osobní i nákladní; velkoobchod s pneumatikami. Nabízíme montáž a plnění klimatizací, výměnu autoskel.

Sadov 5 - +420 606 637 520 , +420 353 590 108

JS CAR - www.jscar.eu/ OTEVŘENO (Zavírá 17:00)

Krátkodobé i dlouhodobé pronájmy vozů. Zprostředkování prodeje ojetého a nákup nového vozu. Poskytování odhadů cen vozidla a služeb autoservisu. Poskytování kompletních služeb v oblasti motorismu – autoservis, diagnostika, pneuservis, STK, emise a znalecké …

Praha 4 - Lhotka, Na Rovinách 396/22 - +420 601 206 413 , +420 237 837 351

Autoservis a pneuservis Karel Myslík OTEVŘENO (Zavírá 17:30)

Autoservis a pneuservis pro osobní a dodávkové automobily do 3,5 t: nabídka autoelektrikářských a autoklempířských prací, geometrie, diagnostika všech značek, opravy osobních a dodávkových vozů všech značek, plánované prohlídky vozů dle ...

Praha 6 - Břevnov, Malobřevnovská 179/11 - +420 775 697 545

MÁTRA TRANSPORT a.s. - www.matratrans.cz/ OTEVŘENO (Zavírá 18:00)

Zajišťujeme nákladní silniční přepravu. Zajišťujeme přepravu do všech států Evropy. Logistika – skladování a celní služby. Nabídka služeb servisu pro nákladní vozy. Zajišťujeme komplexní opravy a přípravu vozidel na STK, opravy a výměny čelních skel, ...

Benešov, Erbenova 134 - +420 739 540 994 , +420 317 727 271

TECHSPORT, s.r.o. - www.techsport.cz/

Vyrábíme a dodáváme všechny druhy přestaveb – valníkové, skříňové a sklopné nástavby, zvýšení počtu cestujících, asistenční vozidla a další speciální přestavby. Vybavíme Vám jakoukoli prodejnu na míru dle vašich nejrůznějších požadavků. Pokud nemáte ...

Brno - Medlánky, Palackého třída 483/155 + pobočka - +420 605 247 554 , +420 541 247 219

MAREK spedition s.r.o. - www.shop.marekspedition.cz - shop.marekspedition.cz OTEVŘENO (Zavírá 17:00)

Zajišťujeme prodej, montáž a opravy pneumatik na osobní vozy, motocykly, nákladní vozy, pracovní stroje a lesní techniku. Provozujeme také e-shop s nabídkou pneumatik na nákladní automobily.

Konice, Vyšehrad 246 + pobočky (2) - +420 776 193 985 , +420 582 333 293

Josef Hrnčíř - Pneuservis, autoservis a autodoprava - www.autoservis-hrncir.eu Brzy zavírá (16:00)

Zabýváme se servisem osobních, nákladních a obytných vozidel, včetně náhradních dílů. Naše specializace je na zn. Mercedes a Mitsubishi Fuso Canter, Iveco eurocargo. Jinak jsme schopni i výjezdu k menším opravám. Provádíme čištění interiérů a pneuservis ...

Svitavy - Lačnov, Zadní 182/3 - +420 605 291 413

MKR GROUP - eu, s.r.o. - www.mkr-group.eu

Jsme vývojový a servisní tým. Provádíme lakýrnické a klempířské práce. Konstruujeme závodní speciály pro Mistrovství Evropy závodních tahačů či britský šampionát. Nově pronajímáme luxusní mobilní toalety včetně sprchových boxů.služby rozkládací mobilního …

Štětí, Stračenská 752 (Labyrint areál) - +420 775 897 798

Martin Krajsa – AUTO-MOTO PNEU OTEVŘENO (Zavírá 17:00)

Prodej pneumatik pro osobní a nákladní automobily, zemědělské stroje a motocykly. Velká nabídka plechových a ALU disků, prodej autobaterií. Montáž včetně servisu pneumatik zajištěna.

Karlovy Vary - Dvory, Chebská 50/42 - +420 736 640 757

Strana:  | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 10 | 20 | 30 | | 38 | | »»