https://www.atlasfirem.info/lodenalabi

Provozovna

Tisk | Přidat / editovat záznam

Lodě na Labi

Půjčovna obytných lodí na Labi a Vltavě.

Nestůjte na břehu, staňte se kapitánem své dovolené.

Stát se kapitánem své dovolené a vyrazit na netradiční plavbu po českých řekách je jednodušší, než se na první pohled zdá. Stačí si vybrat loď z naší nabídky půjčovny plavidel a rezervovat termín. Po uhrazení zálohy je obytná motorová loď nebo plachetnice závazně blokována. Současně od nás obdržíte příručku uživatele daného plavidla, popis vodních cest a plavebního průvodce, což je výtah nejdůležitějších lodních značek a pravidel. Po příjezdu do přístavu Vám znovu v klidu vyložíme teorii plavby, ukážeme všechny ovládací prvky lodě, poradíme užitečně fígle a samozřejmě s Vámi vyjedeme na zkušební plavbu, na které si můžete veškeré manévry s lodí vyzkoušet bez jakéhokoliv stresu pod odborným dozorem. Po přeložení věcí do lodě a zaparkování aut v areálu přístavu již nic nebrání, abyste jako nefalšovaní kormidelníci a kapitáni vyrazili vstříc novým lodním dobrodružstvím.

Lodě jsou pojištěné a po celou dobu plavby pro Vás držíme asistenční službu pomoci v nesnázích. Po Vašem návratu od Vás lodě převezmeme, vyúčtujeme projeté pohonné hmoty a rádi si poslechneme Vaše bezprostřední dojmy z netradiční dovolené.

Jak Vltava tak i Labe nabízejí množství romantických zákoutí. Uvidíte, že i důvěrně známá místa vypadají z paluby vlastnoručně řízené lodě úplně jinak. Vydejte se na netradiční dovolenou a staňte se na několik dnů opravdovým kapitánem lodě.

Lodě a hausbóty pro všechny milovníky pohodové aktivní relaxace – rekreační plavba obytnou motorovou lodí po Labi a Vltavě
Web:
http://www.lodenalabi.cz
Adresa:
Růžová 3953
276 01 Mělník
Středočeský kraj / okres Mělník
Mobil:
+420 777 293 593
E-mail:

Pobočky:

Pobočka: Autoškola Odehnal − Mělník, Růžová 3953
Provozovna: Půjčovna lodí − Mělník, Růžová 3953

Fakturační údaje: Obory činnosti:

Bořivoj Odehnal

Mladoboleslavská 2824
276 01 Mělník

IČO: 12394173

Obory činnosti:

Lodě na Labi