https://www.atlasfirem.info/murter-cz

Základna

Tisk | Přidat / editovat záznam

Chorvatsko - Murter česká potápěčská základna

České centrum potápění v Tisnu CELOROČNĚ nabízí mimo potápění a potápěčských služeb i strávení příjemné dovolené na Jadranu také pro nepotápěče a jejich rodiny.

  • Nabízíme jak plavby po moři, tak i výlety po pevnině. Národní park Kornati, případně jeho část Národní park Telaštica, jsou krásnými lokalitami, které překvapí nejen nádhernými terény a zátokami.

  • Díky ochraně místní přírody je zde i velmi rozmanitý život pod vodou, na který potápěči v Chorvatsku již skoro nebyli zvyklí.
Mimo ubytování a široké nabídky potápěčských služeb nabízíme i programy pro nepotápěče, outdoorové programy na míru, výlety lodí s lovem ryb (na vyžádání i BIG GAME Fishing), výlety po okolních pamětihodnostech a parcích a dále například i transporty na letiště Split/Zadar, pokud se rozhodnete pro jednodušší cestování letadlem.

  • Naše potápěčská hospůdka s točeným Plzeňským Vám sice nenahradí české prostředí, ale náš cíl je, aby jste se u nás cítili jako doma.
  • Klimatizace a WI-fI připojení na Internet je u nás samozřejmostí.
  • Nabízíme výhodné podmínky pro skupiny potápěčů, případně potápěčské školy.
  • Budeme rádi pokud se rozhodnete pro naši základnu, vyberete si některý ze zvýhodněných balíčků a těšíme se na Vaši návštěvu.
Web:
http://www.murter.cz
Sledujte nás na Facebooku
Adresa:
Crkvena 8
22024 Tijesno

hr Croatia
Mobil:
+380 599 871 463
E-mail:

Pobočky:

Centrála: fundiving.cz s.r.o. − Obora 56
Škola potápění: Škola potápění v Chorvatsku − Tijesno, Crkvena 8

Fakturační údaje: Obory činnosti:

fundiving.cz s.r.o.

679 01 Obora 56

IČO: 28886429
DIČ: CZ28886429

Obory činnosti:

Chorvatsko - Murter česká potápěčská základna