Masivní dubové podlahy

V dnešní uspěchané době, je jen málo věcí které přetrvají věky. Dubové dřevo je považováno za nejkvalitnější v Evropě a je ceněné pro svou tvrdost, díky které najde široké využití ve stavebnictví i v interiérovém designu.

Cca 7% z prodejů podlahovin na trhu ČR jsou ty dubové. Nedostatek dubové kulatiny (těžba pouze v zimě, kdy jsou stromy bez mízy, kůrovcová kalamita, nejdřív se musí těžit napadené smrkové dřevo a až potom, když zbyde prostor, tak dub. Je tu i obrovská poptávka v Číně, kde znakem stále rostoucí střední třídy jsou výrobky z dubu, toto vše žene ceny neustále vzhůru.

Současný systém je postaven na principu vrstvené podlahy, velkovýrobci lepí masivní dubovou nášlapnou vrstvu o tloušťce 2 – 4 mm na různé podklady, většinou OSB desky, takže z jednoho prkna vyrobí 3 – 4 podlahové desky.

Pokud si domů pořídíte dubovou podlahu, počítejte s tím, že se stane dominantním prvkem interiéru. Bude prvním, čeho si vaši hosté všimnou.

Naše firma chce jít cestou kvalitních masivní podlah, které vyábíme od našeho partnera v Nizozemsku. Díky tomu máme možnost věnovat se každému zákazníkovi individuálně (vzorkovna a osobní přístup), možnosti různých povrchových úprav a celkové vyřešení všech Vašich problémů. Obraťte se na nás.

Nejlepší kamenná kasina v České republice

Dovolená v České republice není jen o půvabných starých uličkách a řemeslném pivu, ale také o online casina, přičemž hazardní hry jsou v zemi legální.

Jak na odpočinkovou, a přitom nezapomenutelnou podzimní sešlost s přáteli

Místo ohlížení se za ukončenou letní grilovací sezónou se raději vrhněte na organizaci nezapomenutelné podzimní sešlosti s přáteli.

Golfové tréninkové podložky - jaké technické parametry jsou při nákupu nejdůležitější?

Jedině poctivý trénink z vás udělá mistra golfu.