Dobře pečovat o motorku se vyplácí

Pěkné počasí nabízí spoustu radostí a příjemných způsobů trávení volného času. Pro milovníky svobodné jízdy na dvou kolech znamená příchod jara především návrat do sedla motorky. Ať už však jde pouze o skútr, moped, nebo o silný motocykl, stroj je vždy na novou sezónu potřeba náležitě připravit.

Každý správný motorkář ví, že motorku je potřeba permanentně udržovat. Jde o plnohodnotný koníček, který zabírá velké množství času. Kromě samotné jízdy je tedy třeba mít rád i samotnou údržbu motocyklu. Motorka v perfektním stavu vám totiž zajistí nejen mnohem větší bezpečnost, ale má také o mnoho lepší jízdní vlastnosti než zanedbaný stroj.

Ve chvíli, kdy na řádnou péči o svoji motorku nemáme tolik času, kolik bychom potřebovali, je rozhodně na místě obrátit se alespoň před sezónou a po sezóně na odborníky. V dobrém servisu vám motorku do sezóny perfektně připraví. Pokud máte na vašem stroji poruchu, renomovaný servis je opět jasnou volbou.

V případě potřeby pomohou v dobře vybaveném servisu i se sháněním náhradních dílů a veškerého příslušenství k motocyklům značky Jawa, Simson, Pionýr, Babetta a dalších.

Péče o váš motocykl se vám vrátí v mnoha ohledech. Spoléhejte na servis a služby odborníků.