Sídlo firmy na domovské adrese je přežitek. Zřiďte si virtuální sídlo

V dnešní době existuje spousta firem, které ke svému fungování nepotřebují žádnou stálou kancelář nebo provozovnu. Firmy mají ale ze zákona povinnost v dokumentech uvádět konkrétní adresu svého sídla. V minulosti to řada podnikatelů vyřešila jednoduše tak, že si nechali jako sídlo firmy zapsat adresu svého bydliště. To s sebou ale přináší mnoho komplikací. V současné době je nejlepším řešením zřídit si virtuální sídlo společnosti.

Sídlo firmy na domovské adrese není dobrý nápad

Vaše firma nepotřebuje kanceláře, nebo dokonce skutečně pracujete jen z domova? Možná vás už někdy napadlo zadat jako její sídlo adresu, kde bydlíte. Tohle řešení je ale velice nepraktické hned z několika důvodů. Tím hlavním je, že to působí velmi neprofesionálně. Pokud vás budou zákazníci hledat například v paneláku v okrajové části města, moc dobrý dojem to na ně neudělá. Navíc si určitě nepřejete, aby klienti znenadání narušovali soukromí vás a vašich blízkých.

Zřiďte si virtuální sídlo jednoduše, rychle a levně

Nejefektivnějším řešením je zřízení virtuálního sídla firmy. Jak to funguje? Obraťte se na společnost Jake & James, která služby virtuálního sídla nabízí. Na jejích webových stránkách jednoduše vyplníte on-line formulář a už se o nic nemusíte starat. Profesionálové vše zařídí za vás. Vybrat si můžete ze šesti luxusních adres v centru Prahy nebo Brna, a to s cenou již od 135 Kč za měsíc. Na vámi vybrané adrese bude sídlo vaší firmy označeno štítkem na budově. Od Jake & James můžete využít i dalších souvisejících služeb. K dispozici vám bude asistentka, která vám bude přebírat a následně posílat poštu. Získáte také možnost využít zcela zdarma prostory pro jednání s úřady. Pokud vás zákazníci budou chtít na adrese vašeho sídla navštívit, můžete je pozvat do zasedací místnosti. Zřiďte si virtuální sídlo, se kterým budete na obchodní partnery a klienty působit profesionálně a důvěryhodně – a bez nutnosti platit drahý pronájem kanceláře.

Kraniosakrální terapie

Kraniosakrální terapie je alternativní terapeutická metoda, která využívá jemných doteků na hlavě, krku, páteři a dalších částech těla, aby uvolnila napětí v těle a zlepšila nervosvalový přenos, podpořila průtok krve a lymfy.

Ráj šití.cz: Příběh Úspěchu, Odhodlání a Lásky k Řemeslu

Vybudovat úspěšnou firmu není jen tak. Každý, komu se to podařilo, vám potvrdí, kolik probdělých nocí a překážek musel překonat na cestě k vytouženému cíli.

Odemkni potenciál UX/UI designu: Posuň své digitální schopnosti na nový level

Význam uživatelské zkušenosti (UX) a designu uživatelského rozhraní (UI) je v digitálním světě zásadní.