Tak málo stačí …

Kdo je nejdůležitějším člověkem na světě? Je jím osvícený panovník? Je jím světec, který obětuje svůj život pro druhé? Je jím druhý člověk, bez něhož si neumíme představit svůj život? Ti všichni jsou jistě důležití, ale nejdůležitějším člověkem na světě jsi Ty sám. Ty, který právě čteš tyto řádky. Nabízí se další otázka, jak dobře tuto osobu znáš? Jak dobře znáš sama sebe? Kolik času si ve frmolu všedních dní věnuješ? Jsi si sám sobě blízkým? Jsi si dobrým parťákem? Existují četné způsoby, jak se to dozvědět, mnohé semináře a kurzy, které Ti pomohou se se sebou potkat. Existuje však jeden způsob, který je zaručeně nejrychlejší a nejspolehlivější. Odstřihnout se od všeho, co rozptyluje Tvou pozornost. Odstřihnout se od všeho, co Ti brání se zastavit a prohlédnout se… Tak málo stačí … Zhasnout světlo …

P.S. Pokud Tě setkání se tmou láká, zadej do vyhledávače některé z následujících klíčových slov: pobyt ve tmě, ubytování ve tmě, týden ve tmě, terapie ve tmě, meditace ve tmě, terapie tmou, léčba tmou, léčivá tma, tmavá světnice, místnost ve tmě, tma léčí, tma není.

Židle jako dekorace domu

Židle nejsou pouze nábytek k sezení, ale také skvělá dekorace domova.

Budování silných a zdravých komunit prostřednictvím výhod sportu

Sport má pozoruhodnou schopnost sbližovat lidi a posilovat vazby v rámci komunity.

7 tipů, jak se vyhnout závislosti na online kasinu

Online hazardní hry jsou stále populárnější. Není to první rok, kdy se místní obyvatelé museli potýkat s problémem blokových řetězců a sebeizolace.