Průvodce sázením eSports: Tipy a rady pro sázení

Máte touhu sázet na eSports, ale stále se bojíte? Nejste si jisti, kde začít sázet na eSports v České republice? Pak je tento speciální obsah, který jsme připravili, speciálně pro vás.

Pro nikoho není novinkou, že eSport každým dnem roste. Už nejsou sportem budoucnosti, ale současnosti. Cvičenci rok od roku rostou a turnaje rozdávají stále více cen. A právě uprostřed tohoto zajímavého scénáře můžete začít v tomto světě a vsadit si na eSports. Jako bonus budeme i nadále představovat některé z nejlepších sázení na eSports v okolí.

Kromě tradičních uvítacích bonusů nabízí mnoho domů speciální nabídky eSports.

22Bet jako velký fanoušek sportu vždy nabízí speciální sázky. Hráč musí věnovat pozornost pouze sekci eSports na platformě operátora, aby měl přístup k nejlepším aktuálním nabídkám.

Hlavní typy eSports her

First-Person Shooter (FPS): Střílečky z pohledu první osoby jako Counter-Strike: Global Offensive (CSGO), Call of Duty (CoD) a Overwatch; Online bitevní aréna pro více hráčů (MOBA): Hry v bitevních arénách pro více hráčů jako League of Legends (LoL), Dota 2 a Heroes of the Storm; Strategie v reálném čase (RTS): Jedná se o strategické hry v reálném čase jako StarCraft a Warcraft.

Kromě zmíněných jsou zde sportovní hry, bojové hry a mnoho dalšího. Svět sázení na eSports je velmi široký.

Sázkové kanceláře věnují eSports stále větší pozornost a nabízejí každý den více možností. Představujeme vám tedy některé z nejlepších stránek pro sázení na eSports.

Jaké jsou nejoblíbenější soutěžní hry pro sázení na eSports?

Nyní, když jsme hodně mluvili o některých z nejlepších sázkařských stránek eSports, pojďme se podívat na hry samotné.

V následujících tématech vás zajímavě seznámíte s nejznámějšími hrami současnosti. To jsou hry, které posouvají více soutěží a přitahují větší pozornost veřejnosti.

  • Tedy ještě před sázením na Sporty je nutné je znát.
  • Counter-Strike: Global Offensive (CS:GO)
  • Counter-Strike: Global Offensive, známý jako CS:GO, je v současnosti vedoucí FPS mezi sporty. Byl vyvinut společností Valve Corporation.

Ve hře, zápase mezi dvěma týmy po pěti členech, je cílem vyhrát 16 ze 30 kol na každé mapě. Jeden tým jsou teroristé (T) a druhý jsou proti teroristé (CT).

Na začátku roku 2020 dosáhlo CS:GO uživatelského maxima kolem 817 000 hráčů. Jedná se tedy o jednu z nejpopulárnějších her na planetě a jednu z nejznámějších stříleček z pohledu první osoby.

  • Má prestižní týmy po celém světě, jako je Ninjas in Pyjamas (NIP), ze Švédska. Je to jeden z nejúspěšnějších týmů v soutěžích CS:GO.
  • League of Legends (LoL).
  • League of Legends, jedna z největších v žánru MOBA, je skutečným celosvětovým fenoménem. Je známá pod zkratkou LoL, jak ji nazývá mnoho hráčů a fanoušků multiplayerových her.

Podle oficiálních stránek hry je LoL strategická hra. V něm bojují dva týmy po pěti šampionech, aby si navzájem zničili základnu.

Je to jedna z nejsilnějších her na eSports scéně a má značnou fanouškovskou základnu na planetě. Podle odhadů má celosvětově 80 milionů hráčů měsíčně. A věří se, že každý den hraje více než 27 milionů.

Díky své strategii a bojové stopě v aréně vytváří velmi dynamické zápasy.

Dota 2

Další slavný zástupce žánru MOBA, Dota 2, byla vyvinuta společností Valve Corporation (stejně jako CG: GO). Jde o pokračování tzv. Obrany prastarých.

V něm je cílem porazit soupeřící tým. K dosažení tohoto cíle je nutné zničit Ancestral (Ancient), který se nachází ve středu nepřátelské základny.

Podle odhadů měla hra k prosinci 2019 v průměru 384 000 hráčů. Zůstává jednou z nejhranějších po celém světě.

Overwatch

Hra Overwatch byla vyvinuta společností Blizzard Entertainment a je to střílečka z pohledu první osoby (FPS) pro více hráčů.

Ve hře proti sobě soutěží dva týmy po šesti hráčích. Ve hře jsou tzv. hrdinové, které si vybírají hráče a vy musíte v rámci zápasů plnit cíle.

Je docela populární po celém světě, i když ne tolik jako tři výše zmíněné hry. Ale má velmi prestižní soutěže po celém světě, které přitahují sázky na eSports.

Call of Duty (CoD)

Další skvělý zástupce třídy stříleček z pohledu první osoby (FPS), Call of Duty zná celý svět. CoD, jak známo, mělo několik verzí a je stále velmi popular.

CoD simuluje válečné scénáře a umožňuje hráčům postavit se proti sobě v různých herních režimech. Na konkurenční úrovni je nejpopulárnější v místech, jako je Evropa a Severní Amerika. Call of Duty je však velmi populární díky obrovským prodejům svých titulů.

Každý, kdo má rád dobrou válečnou hru, by měl mít CoD mezi svými oblíbenými tituly. A kromě toho, že je to zábava, nabízí dnes dobré příležitosti k sázení.

FIFA

Každý, kdo má rád fotbal a hry, určitě hrál FIFA. A série je nejúspěšnější hrou, pokud jde o nejpopulárnější sport na planetě.

FIFA získává stále více prostoru na konkurenční eSports scéně. S velkými turnaji po celém světě je pravděpodobně oblíbeným fotbalovým fanouškem. Jak sázet na eSports? Pokud chcete sázet na eSports, měli byste nejprve získat nějaké tipy. Jako začátečník nebo středně pokročilý hráč je totiž vždy možné se zlepšovat a dosahovat lepších výsledků.

Bookmakeři stále častěji nabízejí eSports mezi svými sázkovými možnostmi. Hlavní hry, o kterých jsme zde již mluvili, a hlavní turnaje po celém světě.

Chcete-li být dobrým hráčem v eSports, je nutné znát soutěžní scénář každé hry. To se týká organizací, týmů, klíčových hráčů a všeho ostatního. Nezapomeňte také na aktualizace samotných her, které čas od času vycházejí.

Mít dobrou představu o nejsilnějších týmech ve hrách jako CS:GO a LoL, například, usnadňuje hodnocení. A tímto způsobem již můžete vytěžit maximum.

Znalost obecného scénáře eSports pomáhá vyhodnotit kurzy (ceny) domů. A najít dobré sázkové příležitosti.

Jako relativně nový sport nabízí eSports sázkové kurzy za dobrou cenu. A to je dobrý scénář, jak začít sázet na eSports.

Tipy, jak sázet na eSports

Sázení na eSports může být docela náročné. Zejména pro začátečníky. Proto je třeba to brát s nadhledem a naučit se dynamiku sázení na eSports.

Ale s trpělivostí, studiem a obětavostí je velmi možné stát se dobrým hráčem v této modalitě. Každý tip může posloužit (a hodně) k tomu, aby vás naučil přemýšlet o eSports jako hráč.

Díky důkladné znalosti světa elektronických sportů se vše brzy stane přirozeným. V eSports sázení, stejně jako u sázení na jakýkoli tradičnější sport, je několik věcí podobných.

V celém tomto úvodním článku o sázení na eSports jsme vám již přinesli několik skvělých tipů. Mluvíme o sázkových kancelářích a ideálních hrách na konkurenční scéně. Kromě toho je však na toto téma ještě mnohem více k prozkoumání.

Pojďme tedy k tomu, abychom vám poskytli několik skvělých tipů, jak začít sázet na eSports. Brzy, když se ponoříte do svých studií, budete mít dobré příležitosti k přesnému odečtu. Postupem času bude dynamika sázení na sporty v zásadě intuitivní.