Systém pro Správu Vzdělávání: Výhody a Využití LMS Moodle

V současném vysoce konkurenčním prostředí, kdy vás malé zaváhání může stát dost peněz, je nezbytné hledat nové možnosti efektivního vzdělávání pro vaše zaměstnance. Ačkoli je na trhu bezpočet různých kurzů, kterými můžete vzdělání vašich lidí rozšířit, žádný nebude plně odpovídat vašim individuálním potřebám. Vyřešit to mohou online kurzy na míru! Jak můžete začít vytvářet online kurzy i vy?

Vyberte si vhodné softwarové řešení!

Každá organizace má jiné potřeby a vhodné tak je volit univerzální a osvědčený softwarový nástroj, který si svým potřebám můžete maximálně přizpůsobit. Zároveň záleží na tom, aby byl software pro správu a vytváření online kurzů uživatelsky přívětivý. Abyste zbytečně neinvestovali svůj čas a peníze do softwaru, který vám nenabídne to, co skutečně potřebujete, je vhodné si nejen v začátcích nechat s výběrem pomoci. Tvorba online kurzu pak bude rychlá a jednoduchá a vy tak získáte výhodu před konkurencí.

Vyzkoušejte LMS Moodle a nechte se příjemně překvapit!

LMS je označení pro softwarové řešení, která vám pomůže se správou, dokumentací, analýzou, a automatizací vzdělávacích kurzů a dalších online výukových materiálů. Mezi vysoce pokročilé programy s dlouhou tradicí patří bezesporu Moodle, který využívá řada firem a dalších organizací včetně školství.

Mezi přední výhody e-learningové platformy Moodle patří vysoké zabezpečení kurzů a možnost omezit přístupy k nim pomocí hesla, ale i IP adres. Pokud bude k online kurzu připojen i závěrečný test, můžete omezit počet pokusů, ale i otevření dalších oken, aby nebylo možné při testu podvádět. Další nespornou výhodnou LMS Moodle je česká lokalizace, dostatek návodů pro práci s ním, ale i skutečnost, že je software poskytován zdarma.

Na co si dát při práci s LMS Moodle pozor?

Než se naučíte s tímto softwarem pro vzdělávání pracovat, je potřeba si detailně nastudovat všechny dostupné návody, což je časově náročné a někdy je i tak nutné odborníka, který vás proškolí. To v současné době naštěstí není problém, pokud si vyberete spolehlivého partnera, nejenže vám poskytne školení, ale na základě vašich požadavků a analýzy, kterou si sám zpracuje, vám poskytne i řešení online kurzu na míru vašim potřebám.