Oblečení na motocykl: Styl i ochrana

Existuje spousta různých životních stylů. Jedním z nejvýraznějších a na první pohled lehce rozeznatelných je bezpochyby motorkářství. Subkultura motorkářů je velmi rozmanitá. Ti, na nichž jde jejich hobby znát obvykle i „v civilu“, jsou nejčastěji příznivci klasických motocyklů stylu cruiser a chopper.

Stejně jako pro zástupce jiných subkultur je i pro motorkáře důležitým vyjádřením jejich osobnosti a životního stylu kromě patřičného motocyklu právě oblečení a doplňky. Nejčastěji tyto majitele masivních motocyklů vídáme v tmavých barvách, zejména v černé, s výraznými nášivkami nejrůznějších motivů.

Pokud jde o materiály, jednoznačně vítězí kvalitní kůže. Speciální kožené oblečení je nejen stylové, ale především poskytuje svému nositeli ochranu. Najít pro sebe tu pravou „druhou kůži“ ale může být pro motorkáře oříšek. Není vždy jednoduché narazit na padnoucí, pohodlné kožené oblečení podle svých představ, navíc za dostupné ceny.

Toto vše však lze najít pěkně pohromadě, a to dokonce v české výrobě a kvalitě. Milovníci silných motocyklů mohou vybírat ze širokého sortimentu českých motorkářských oděvů a doplňků z hovězí usně. Toto vysoce kvalitní oblečení je povrchově upraveno proti nepřízni počasí a samozřejmě i pro případný oděr a splňuje normy Evropské unie. 

Velmi si zakládáme na šití na zakázku a individuální úpravě nabízených modelů, jak co se týče velikosti, tak i designu. Samozřejmostí je výroba dalších moto doplňků a příslušenství.

Motorkářská sezóna se blíží, vstupte do ní s prvotřídní výbavou od českého výrobce Bikers Mode.

Další kvalitní vybavení, doplňky a příslušenství najdete na našem druhém eshopu a kamenné prodejně Chopper-horse shop.