https://www.atlasfirem.info/ortodroma

Sídlo

Tisk | Přidat / editovat záznam

Ortodroma, s.r.o.

Dodáváme antikorozní, izolační a další materiály a technologie používané v plynárenství, ropném a chemickém průmyslu a stavebnictví.

Naše antikorozní izolační pásky Serviwrap jsou ideální pro opravy či izolaci nových plynových a vodovodních potrubí a dalších ocelových konstrukcí. Pásky se dodávají spolu s penetračním nátěrem, doplňkově i výplňovým tmelem pro neobvyklé tvary (přechody, příruby) a vnější ochrannou páskou.

Nabízíme antikorozní epoxidové, vinylové, polyuretanové a další nátěry, širokou škálu smršťovacích manžet a rukávů a stavební hydroizolace.

Dodáváme materiály pro zlepšení vlastností ropy, odstranění parafínu z ropy a odstranění ropných produktů z půdy a vody, dále filtry a filtrační zařízení.

Jako doplňkovou službu poskytujeme poradenství, projekci, školení použití materiálů.
Web:
http://ortodroma.cz
Adresa:
Malá Tyršovka 1178/13,143 00 Praha 4
143 00 Praha 4 - Modřany
Hlavní město Praha / okres Hlavní město Praha
Mobil:
+420 723 115 432
E-mail:

Reference:

Všechny velké tuzemské a slovenské plynárenské podniky, desítky středních a menších plynařských a vodařských firem. Pro materiál Serviwrap a ostatní antikorozní materiály pak stovky staveb po celém světě v nejrůznějších klimatických podmínkách, na souši i pod vodou. Podrobné reference pro jednotlivé materiály na požádání.

Fakturační údaje: Obory činnosti:

IČO: 27240665
DIČ: CZ27240665

Rok založení: 2005

Obory činnosti:

Rok založení: 2005

Ortodroma, s.r.o.
Ortodroma, s.r.o.