https://www.atlasfirem.info/potisk-darky-staraves

Centrála

Tisk | Přidat / editovat záznam

Marie Chudá

Zákazníkům nabízíme kompletní servis od zpracování grafického návrhu, dodání textilu až po potisk. Během naší praxe jsme získali nemalé zkušenosti, které se promítají do naší práce. Spolupracujeme s dodavateli textilií, se kterými jsme 100% spokojeni.
Textilie musí plnit jak Vaše nároky na příjemné nošení, tak nároky na samotný tisk. Nabízíme kvalitní trička, která lze objednat již od 1 kusu. Můžete si objednat samotný textil, nebo Vám na vybrané zboží zhotovíme kvalitní potisk. Používané barvy jsou určeny speciálně pro potisk triček a vyznačují se vysokou odolností při praní.
Pro potisk využíváme především technologii sítotisku. Uděláme Vám potisk na míru podle Vašich návrhů. Potisky provádíme na trička, mikiny, podložky pod myš, hrnky. Můžeme také z Vaší fotky udělat puzzle.

Tričko s vlastním potiskem může být vhodným dárkem téměř k jakékoli příležitosti. Na rozdíl od obyčejného dárku z obchodu můžete tričkem s potiskem překvapit. Potisk trička můžete nechat zhotovit on-line. Stačí pomocí internetového prohlížeče nahrát obrázek či fotografii, kterou chcete mít jako potisk trička.
Pokud si říkáte, že objednávat potisk trička přes internet není dobrý nápad, protože budete platit poštovné a balné, nebo že zásilka přijde za dlouhou dobu, posuďte sami:
  • poštovné a balné se pohybují již kolem 50 Kč, ale cena potisku triček objednaných po internetu je obvykle minimálně o tuto částku menší – tedy ve výsledku neproděláte,
  • odeslání hotové zásilky bývá obvykle do 5 pracovních dnů.

Fotopotisk – zakázkový potisk puzzle obrázků, hrnků, triček, podložek, polštářků, kalendářů, pexes, hodin, půllitrů.
Web:
http://www.potisky.vyrobce.cz
Adresa:
Potočná 122/55
795 01 Stará Ves
Moravskoslezský kraj / okres Bruntál
Mobil:
+420 607 806 751
E-mail:

Fakturační údaje: Obory činnosti:

Marie Chudá

Potočná 122/55
795 01 Stará Ves

IČO: 69190348

Obory činnosti:

Marie Chudá