Pobočky LAKUM-KTL, a.s.

LAKUM Group

LAKUM Group

LAKUM Group je název strojírenské skupiny, do které patří společnosti s názvem LAKUM a MASSAG. Poskytujeme kompletní servis v oblasti zpracování plechů, trubek, drátů a povrchových úprav. Pomůžeme vám s návrhem, poradíme při vývoji, před produkční fázi a ...

LAKUM-KTL, a.s.

Provádíme povrchové úpravy ve vysokém standardu především pro oblast automobilového průmyslu, ale také pro spotřební průmysl a stavebnictví. Nabízíme: kataforézní lakování, práškové lakování, galvanické zinkování, smaltování, CNC zpracování plechu.

LAKUM-KTL, a.s.

ZAVŘENO (Otevírá v 06:00)

LAKUM - AP, a.s.

Původní divize lisování kovových dílů se zabývá výrobou kovových lisovaných dílů pro automobilový a elektrotechnický průmysl – kataforézní lakování, galvanické zinkování, práškové lakování či smaltování.

MASSAG, a.s.

Společnost se věnuje třem hlavním činnostem: Výroba stovek druhů drobných součástek zejména pro kožedělný a textilní průmysl – očka do bot, kalhotové háčky, přezky k hodinkám nebo speciální spirálové háčky na upevnění dětských houpaček. Oblast ...

MASSAG, a.s.

ZAVŘENO (Otevírá v 07:00)

LAKUM - GALMA a.s.

Provádíme povrchové úpravy kovů – galvanické zinkování, KTL (kataforéza): kombinovaná závěsová galvanizační linka, galvanizační linka se speciálním zaměřením na zinkování šroubů, provoz kataforézní (KTL) linky.

LAKUM - GALMA a.s.

OTEVŘENO (nonstop)