Pobočky Střední škola zemědělská a potravinářská, Klatovy, Národních mučedníků 141

Střední škola zemědělská a potravinářská, Klatovy, Národních mučedníků 141

Programy studijní: agropodnikání, informatika a ekonomika v podnikání, gastronomie, ekologie a životního prostředí, veřejnosprávní činnost. Učební obory: cukrář, pekař, kuchař, kuchař-číšník, řezník, zahradník. Možnost nástavby denní i dálkové.

Střední škola zemědělská a potravinářská, Klatovy, Národních mučedníků 141

Pekářství a cukrářství s prodejnou, sortiment možno vyrobit i podle individuálních přání zákazníka.

Pekařství a cukrářství

ZAVŘENO (Otevírá v Út 09:30)

Penzion Na Zemědělce

Penzion nabízí dvou, tří a čtyřlůžkové pokoje, každý pokoj je vybaven samostatnou koupelnou s veškerým příslušenstvím, celkem 11 pokojů. Jeden z těchto pokojů je bezbariérový. Možnost pronájmu celého penzionu. Na přání lze zajistit i snídaně. Nabízíme také …

Střední škola zemědělská a potravinářská, Klatovy, Národních mučedníků 141

Domov mládeže poskytuje ubytování a stravování mnoha žákům všech klatovských středních škol. Nabízí řadu nejrůznějších aktivit pro volný čas.

Restaurace Na Zemědělce

Učňovská restaurace s kapacitou 30 míst nabízí kvalitní českou kuchyni, zmrzlinové poháry, dezerty, alkoholické a nealkoholické nápoje. K dispozici je venkovní terasa, botanická zahrada a zookoutek.

Restaurace

ZAVŘENO (Otevírá v Út 10:00)

Hotel Malá Paříž***

Hotel se nachází ve známém šumavském horském středisku, lyžařský areál 5 minut od hotelu. Nabízí dvou a třílůžkové pokoje a apartmán. K dispozici je restaurace se stylovým barem, lobby, venkovní posezení, úschovna lyžařského vybavení, parkoviště před hotelem, …