Pobočky Město Úštěk

Město Úštěk

První písemná zpráva pochází z roku 1218. Město se nachází v nadmořské výšce 242 metrů a rozkládá se uprostřed romantické krajiny severních Čech mezi Litoměřicemi a Českou Lípou. Nabízí historické pamětihodnosti a krásnou přírodu.

Hlavní pobočka

ZAVŘENO (Otevírá v St 07:30)

Město Úštěk

Zajištění sociální péče, pomoci v hmotné nouzi a sociálně právní ochrany dětí. Rozhodování v oblasti sociálních dávek a příspěvků.

Odbor sociálních věcí

ZAVŘENO (Otevírá v St 07:30)

Město Úštěk

Vedení evidence majetku města kupní smlouvy na nemovitosti a věci movité, zajišťování matriční agendy a evidence obyvatel, správa pohřebišť, projednávání přestupků.

Odbor vnitřních věcí

ZAVŘENO (Otevírá v St 07:30)

Město Úštěk

Zajišťování stavebně právní činnosti města. Vede územní řízení v rozsahu územní působnosti stavebního úřadu a evidenci vydaných rozhodnutí, provádí kontrolní prohlídky rozestavěných staveb, projednává přestupky a správní delikty proti stavebnímu zákonu, ...

Stavební odbor

ZAVŘENO (Otevírá v St 07:00)

Město Úštěk

Zabezpečuje veškerý platební a zúčtovací styk, bankovní operace, převody finančních prostředků. Vede evidenci předpisů, odpisů a plateb k jednotlivým pohledávkám, účetnictví o pohybu majetku ve správě města, místní poplatky. Zpracovává rozbory hospodaření a …

Finanční odbor

ZAVŘENO (Otevírá v St 07:00)

Město Úštěk

Oddělení spravuje majetek města, plní úkoly krizového managementu MěÚ, zabezpečuje výkon státní správy na úseku civilní ochrany, hospodářské mobilizace.

Správa majetku

ZAVŘENO (Otevírá v St 07:00)

Město Úštěk

Poskytování knihovnických služeb, výběr z cca 9500 knih. Nabízíme beletrii, naučnou literaturu, literaturu pro děti a mládež, možnost vyhledávání v elektronickém katalogu knih. K dispozici je veřejný internet.

Městská knihovna

Brzy zavírá (v 11:30)

Město Úštěk

Poskytování informací o památkách, ubytování a kulturním a sportovním vyžití ve městě a okolí. Prodej propagačních materiálů a pohlednic. K dispozici je veřejný internet.

Turistické informační centrum

Brzy zavírá (v 11:30)

Město Úštěk

Kemp nabízí k ubytování cca 350 lůžek v chatičkách, možnost stanování a stravování ve dvou restauracích. K dispozici je herna se stolním tenisem, biliárdem a stolním fotbalem. V nabídce je i plážový volejbal, půjčovna lodiček a šlapadel, možnost rybaření.

Kemp u jezera Chmelař

OTEVŘENO (Zavírá v 22:00)