Pobočky Mělnické kulturní centrum, o.p.s.

Mělnické kulturní centrum, o.p.s.

Mělnické kulturní centrum, o.p.s.

Mělnické kulturní centrum podporuje, rozvíjí a realizuje kulturní dění v Mělníku. Zajišťuje činnost Masarykova kulturního domu Mělník, Městské knihovny Mělník a Turistického informačního centra.

Hlavní pobočka

Městská knihovna Mělník

Městská knihovna Mělník je veřejná knihovna s univerzálně budovaným fondem. V současné době má čtyři oddělení, která slouží čtenářům v hlavní budově (oddělení pro studující s informačním centrem, oddělení pro dospělé, oddělení pro děti a dětský čtenářský klub.

Turistické informační centrum mělník

Návštěvníkům Mělníka i jeho obyvatelům Turistické informační centrum poskytuje potřebné informace o městě a jeho nejbližším okolí. V TIC lze zakoupit mapy, průvodce, publikace i propagační nebo dárkové předměty s motivem Mělníka.

Informační centrum

Brzy zavírá (v 17:00)

Galerie Ve věži

Galerie nabízí kvalitní výstavní program současného umění. Oslovujeme především mladé umělce a z jejich tvorby představujeme návštěvníkům mělnické Pražské brány převážně současnou grafiku, ilustraci a komiks.

Galerie

OTEVŘENO (Zavírá v 20:30)

Café Ve věži

Kavárna v originálním prostředí historické věže nabízí kávu, čaje, pivo a občerstvení – tortilly, zapečený arabský chléb, kuskus, vafle, palačinky apod. Součástí je malý obchůdek s uměleckými předměty, šperky a knihami a dětský koutek.

Kavárna

OTEVŘENO (Zavírá v 20:30)