Pobočky NetDesign, s.r.o.

NetDesign, s.r.o.

Internetová reklamní agentura. Váš profesionální partner pro internetový marketing a reklamu na internetu. SEO optimalizace, SEM, PPC reklama, webdesign, grafika. Vyrábíme www prezentace, e-shopy, internetové reklamní prvky a reklamní bannery.

Plech Server

Provozujeme internetový informační server zaměřeného na obor plech. Poskytování novinek z oboru, odborných článků, výběrových řízení a seznamu dodavatelů, zpracovatelů a dodavatelů CNC technologií.

Výtahy Server

Provozujeme internetový informační server na obor výtahy a zdvihací zařízení. Poskytování novinek z oboru, odborných článků, výběrových řízení a seznamu firem působících v oboru výtahy.

Eshop.tp-co.eu

Zabýváme se internetovým prodejem originálního mentolového dochucovadla cigaret.

Šroub a Matka.CZ

Provoz internetového serveru zaměřeného na obor spojovací materiál. Poskytování novinek z oboru, odborných článků, výběrových řízení a seznamu dodavatelů a výrobců. Nabízíme možnost bezplatné inzerce.

NanoTechShop

Provozujeme internetový prodej speciální průmyslové nanoochrany. Nabízíme superhydrofobní a olejofobní dvousložkový nátěr ULTRA EVER DRY, který odpuzuje téměř jakoukoliv tekutinu. Využívá se k pokrytí objektu a vytvoření vzduchové bariéry na jeho povrchu.