Pobočky René Kolář

Drevo-sortiment.cz

Specialista na dřevěný nábytek a dřevěné bytové doplňky. V sortimentu naleznete botníky, bytové doplňky, dřevěné dekorace, knihovny, poličky, regály, stoly a stolky, taburety, židle, postele, rošty, skříně, truhly, věšáky, zahradní nábytek a potřeby.

Hlavní pobočka

ZAVŘENO (Otevírá v 08:00)

Nábytek-Stoly-Židle.cz

Nabídka zahradního nábytku, lamino nábytku, bytových doplňků. V sortimentu naleznete dětský nábytek, kancelářský nábytek, kuchyně, ložnice, nábytek pro restaurace a hotely, stoly, židle, zahradní nábytek a mnoho dalšího.

Nábytek, stoly, židle

ZAVŘENO (Otevírá v 08:00)

Vinný sklep Pod parkem 13

Pronájem vinného sklípku pro firemní akce (lze zařídit cimbálovou muziku). Možnost parkování autobusů. V okolí a v samotných Valticích je možnost návštěvy kulturních památek a taktéž možnost ubytování. Na místě je možnost zakoupit víno od místních vinařů.

Pronájem vinného sklepa

Penzion Alenka

Ubytování v penzionu kousek od centra města Valtice s možností návštěvy vinného sklepa. Nabízí 2 čtyřlůžkové pokoje složené ze dvou samostatných pokojů a jednou koupelnou, 3 dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky. Celková kapacita s přistýlkami až 20 osob. …

MAXIOBCHODAK.cz

Internetový obchodní dům nabízí domácí potřeby a spotřebiče, gastro potřeby, grily, chovatelské potřeby, nábytek, papírnictví, ploty, ratanový nábytek, proutěné zboží, regály, zahradní nábytek a domky.

On-line obchodní dům

ZAVŘENO (Otevírá v 08:00)