Pobočky Bohuslav Ogurek

Bohuslav Ogurek

Nabídka autodopravy v rámci EU, stěhování s montáží nábytku dodávkou do 3,5 tun Ford Transit s plochou 12 m³ a nosností 1,9 tun pro 4 až 8 europalet.

Shop.finspa.cz

Provozujeme internetový prodej saun, infrakabin, parních lázní, kádí, solných panelů a příslušenství. Dodáváme sauny na míru, zahradní sauny, saunová kamna elektrická i na dřevo, dveře, okna, regulace saunových kamen, saunové doplňky, solné produkty. Nabízíme …

BoboKer

Nabízím slovenské, české, vlastní a celosvětové písničky živě na kytaru i akordeonu na poslech i do tance. Dále také DJ na zábavy, plesy, svatby, narozeniny, firemní akce apod. od taneční až k poslechu. Také nabízím ozvučení různých společenských akcí.

Bohuslav Ogurek

Realizujeme prodej a renovace saun, infrakabin, parních lázní, kádí, solných panelů a příslušenství.Výroba saun na míru. Montáž a prodej saun, infrakabin, parních lázní, kádí, doplňků do saun od Finskka a Harvia. Jsme pro Vás správnou volbou.

Bohuslav Ogurek

Realizujeme prodej a realizace zateplení nátěrem na všechny materiály zvenčí i uvnitř. Nabaízíme také zateplení původních oken výměnou skla za izolační dvojsklo i s montáží těsnění, zateplení kolem oken nátěrem, servis, renovace oken i dveří. Zabýváme se také …