Pobočky AUTO CHLÁDEK s.r.o.

AUTO CHLÁDEK s.r.o.

Opravy a údržba nákladních vozidel, návěsů a přípojné techniky: diagnostika vozidel, opravy motorů, převodových a rozvodových skříní, opravy brzdových systémů, opravy podvozkových skupin, opravy elektroinstalace, lisování svislých čepů, opravy …

Hlavní pobočka

ZAVŘENO (Otevírá v 07:00)

AUTO CHLÁDEK s.r.o.

Maloobchod i velkoobchod nabízí náhradní díly na většinu nákladních vozidel, návěsů a přívěsů. Specializujeme se na autobaterie, brzdové komponenty, díly pérování, díly řízení, světla, filtry, stěrače, oleje a provozní kapaliny, autokosmetiku, upínací pásy, …

Prodejna s autodíly, e-shop

ZAVŘENO (Otevírá v 07:00)

KTM Chládek

Specialisté na elektrokola KTM, nabízíme celoodpružená, horská, krosová a treková elektrokola, zajišťujeme servis elektrokol. Prodej doplňků jako jsou přilby, oblečení, batohy a brašny. Provozujeme e-shop.

Elektrokola, showroom

AUTO CHLÁDEK s.r.o.

Komplexní pneuservis pro automobily do 3,5 t a motocykly: prodej pneumatik a disků, montáž a vyvažování kol osobních a dodávkových vozidel, opravy defektů duší a plášťů, demontáž, montáž a vyvažování motocyklových kol.

Pneuservis

Motocentrum Chládek

Prodej motocyklů Kymco, prodej a servis elektrokol KTM a Agogs. Nabízíme servis motocyklů všech renomovaných značek a motopříslušenství.