Pobočky Joker z. s.

Joker z. s.

Joker z. s.

Občanské sdružení Joker je rozděleno na dvě části – chráněné dílny a sociálně terapeutické dílny. Chráněné dílny zaměstnávají lidi se zdravotním postižením. Mají pět provozů: rukodělnou dílnu, šicí dílny, bistro Joker, prádelnu a nákup a prodej. V sociálně ...

Hlavní pobočka

ZAVŘENO (Otevírá 08:00)

Joker z. s.

Bezbariérové bistro nabízí polévky, hotová jídla, různé druhy kávy a čaje, horkou čokoládu, zákusky, sladké pečivo, bagety, chlebíčky, párek v rohlíku, hamburgery, alkoholické i nealkoholické nápoje. K dispozici je Wi-Fi. V bistru jsou zaměstnány osoby se ...

Bistro Joker

ZAVŘENO (Otevírá 08:00)

Joker z. s.

Šijeme polštářky, prostírání, povlečení, látkové tašky apod. Upravujeme pracovní oděvy. Nabízíme formu náhradního plnění.

Šicí dílna

ZAVŘENO (Otevírá 08:00)

Joker z. s.

Posláním kavárny je vytvoření místa, kde se budou přirozeně setkávat a poznávat lidé se zdravotním postižením a lidé bez zdravotního postižení. Součástí interiéru jsou stovky knih a časopisů, deskové hry. Nabízíme denní menu.

Čtenářská kavárna Joker

ZAVŘENO (Otevírá 11:00)

Joker z. s.

Pereme prádlo pro hotely, penziony, restaurace, ale i pro soukromé osoby. Žehlíme košile, kalhoty, mandlujeme ubrusy, povlečení, závěsy. Nabízíme formu náhradního plnění.