Pobočky specSHOP s.r.o.

specSHOP s.r.o.

Provozujeme síť specializovaných obchodů, které nabízejí to nejkvalitnější z daného odvětví. Dáváme důraz na kvalitní informace a zákaznický servis a tím se chceme odlišit od velkých elektronických obchodních domů.

Hlavní pobočka

OTEVŘENO (Zavírá v 16:00)

Norskekrby.cz

Internetový prodej norských litinových krbových kamnem, krbů a příslušenství. Značka Jøtul má obrovskou tradici téměř 160 let a stále své výrobky vylepšuje, proto nabízí nejdelší záruku na trhu.

Faber-eshop.cz

Internetový specializovaný prodejce špičkových italských odsavačů par FABER. Jsme specialisty na digestoře FABER, své práci dokonale rozumíme a na rozdíl od velkých prodejců elektra s povrchními znalostmi tisíců prodávaných typů přístrojů Vám opravdu poradíme.

E-shop – odsavače par

OTEVŘENO (Zavírá v 17:00)

Airforce-eshop.cz

Internetový obchod, který Vám nabízí široký sortiment odsavaču par. Odborné poradenství při nákupu digestoří. Autorizovaný prodejce značky Airforce.

E-shop – odsavače par

OTEVŘENO (Zavírá v 17:00)

Nivona-eshop.cz

Internetový prodej kávovarů značky Nivona – luxusní švýcarské kávovary, které vynikají svou jednoduchostí a maximální funkčností. Nabízíme i zrnkovou kávu, tablety, filtry, nádoby na mléko a příslušenství.

Domácívinotéky.cz

E-shop s domácími vinotékami. Nabízíme Vám ověřené modely domácích vinoték předních výrobců v této oblasti. Rádi poradíme s výběrem konkrétní vinotéky přesně podle Vašich potřeb.

Topchlazeni.cz – LIEBHERR

Specializovaný e-shop nabízí kompletní sortiment Liebherr – autorizovaný prodejce. V sortimentu najdete samostatné lednice a mrazáky, kombinované lednice, americké lednice, vestavné spotřebiče, gastro zařízení.

E-shop – chladící technika Liebherr

OTEVŘENO (Zavírá v 18:00)

JURA specializovaný eshop

Internetový prodej automatických kávovarů JURA. Nabízíme domácí kávovary, kávovary do kanceláře a profesionální kávovary, výběrovou kávu, tablety, filtry a příslušenství.

E-shop – kávovary Jura

OTEVŘENO (Zavírá v 18:00)

Vipelektro.cz

E-shop spotřebičů značky LORD, které se vyznačují německou kvalitou a precizním zpracováním. Jde o spotřebiče pro náročné uživatele. Ať už si vyberete pračku, sušičku, myčku, troubu nebo varnou desku, vždy se k Vám dostane výrobek vysoké kvality a moderního …

E-shop – bílá technika

OTEVŘENO (Zavírá v 18:00)

Chladničkanavíno.cz

Internetový obchod nabízí chladničky na víno nebo také domácí vinotéky či lednice na víno. Všechny tyto výrazy označují speciální chladničku určenou výhradně ke skladování vína a šampusu. Vinotéky značky Dunavox, Liebherr, HumiBox, Karma, Guzzanti a Philco.

E-shop – chladničky na víno

OTEVŘENO (Zavírá v 18:00)

Světratanu.cz

Eshop s nábytkem a doplňky z ratanu, bambusu a proutí. Nabízíme luxusní sedací soupravy a pohovky, zahradní nábytek z exotického dřeva, ratanová křesla, pohovky a židle, tácy, podnosy a prostírání, truhly a prádelní koše, tatanové papasany a houpací křesla.

E-shop – ratanový nábytek

OTEVŘENO (Zavírá v 17:00)