Pobočky Bohumín - městský úřad

Bohumín - městský úřad

Bohumín - městský úřad

První písemná zpráva pochází z roku 1229. Město se nachází v nadmořské výšce 200 metrů. Služby: CzechPOINT.

Hlavní pobočka

OTEVŘENO (Zavírá v 12:00)

Dětský koutek - Nerudova - Rákosníček

Provozujeme dětský koutek. K dipozici je skluzavka, horolezecká a provazová stěna, pískoviště, houpací hnízdo, kolotoč a houpačky. Vedle se nachází multifunkční oplocené sportoviště s umělým povrchem. Možnost zapůjčení sportovních potřeb.

OTEVŘENO (Zavírá v 21:00)

Redakce městských novin OKO

Městské noviny OKO jsou 14denním periodikem pro občany Bohumína a okolí. K dostání zdarma. Čtenáři naleznou OKO ve volně přístupných stojanech, případně na prodejních pultech.

Město Bohumín - Tenis

Provozujeme tenisový kurt.

OTEVŘENO (Zavírá v 12:00)

Městská tržnice

Nabídka a prodej především vlastní produkce zemědělské výroby, ovoce, zeleniny, lesních plodů, květin, vajec, včelích produktů, živých ryb, rukodělných výrobků, zemědělských přebytků a dalších.

Útulek pro psy Bohumín

Útulek je určen pro zatoulané či opuštěné psy odchycené na území Bohumína, Rychvaldu a Dolní Lutyně. Nabízíme možnost veřejného venčení.

MÚ Bohumín - Odbor sociální

Péče o zdravotně postižené občany a sociálně-právní ochrany dětí. Zabýváme se problematikou menšin. Vedeme evidenci majetku města na úseku zdravotnictví a sociálních věcí.

MÚ Bohumín - Odbor dopravy

Vedení registru vozidel, výkon státního odborného dozoru v silniční dopravě, správa agendy týkající se autoškol a dopravních přestupků.

Živnostenský úřad Bohumín

Živnostenský odbor zajišťuje kompletní výkon státní správy na úseku živnostenského a zemědělského podnikání pro správní obvod Bohumín a Rychvald, tj. registrační, kontrolní činnost a vedení živnostenského rejstříku, včetně služeb CzechPOINTU.

Informační centrum městského úřadu

Poskytování informací o zajímavostech, ubytování a kulturním i sportovním vyžití ve městě a okolí.

Městská policie Bohumín

Městská policie zabezpečuje místní záležitosti veřejného pořádku.