https://www.atlasfirem.info/videopodlahy-cz

Sídlo

Tisk | Přidat / editovat záznam

Videopodlahy.cz

Podlahářská videa. Ukázky prací jak se pokládají různé druhy podlahy. Návody na podlahy. Nabízíme technickou pomoc při řešení i náročných podlahářských zakázek. Řešení problémových podkladu, kde si nevíte rady s vlhkostí a pevností již hotových podlah. Můžete se jen tak podívat na videa o podlahách, jak se vyrábějí a jak se pokládají.

Doporučíme firmu k realizaci Vaší podlahy. Společně vybereme správný materiál na podlahy i pod podlahy, podle Vašich představ tak, aby sloužil on Vám a ne vy jemu. Vaše podlaha může být i naše podlaha. Servis na podlahy, umíme se postarat i v dalších letech Vašeho užívání. Doporučíme správný postup údržby, aby vám podlaha co nejefektivněji a nejdéle fungovala. Bude-li Vaše podlaha potřebovat hloubkové čistění, přijedeme, vyřešíme.

Hledáte dodavatele podlah nebo lišt k podlahám, lepidla na podlahu, nebo cokoliv o podlahách? Hledejte na Videopodlahách.cz, najdete více jak 370 videí a 5500 fotek o podlahách. Také zajímavé články z podlahařiny a reálné reference podlahářů a firem. Uvidíte i co se nepovedlo, videa když se šetří na nesprávném místě, fatální následky a škody.
Web:
http://www.videopodlahy.cz
http://www.podlahy-servis.cz
Adresa:
Huntířov 300
544 01 Vítězná
Královéhradecký kraj / okres Trutnov
Mobil:
+420 606 786 353
E-mail:
Provozní doba:
Po − Pá:
08.00 − 16.00

Kontaktní osoby:

Josef Voborník

administrátor webu

Fakturační údaje: Obory činnosti:

Josef Voborník

Huntířov 300
544 01 Vítězná

IČO: 46867112
DIČ: CZ7109171817

Obory činnosti:

Videopodlahy.cz
Poctivá firma
Videopodlahy.cz